EN LT FI IT BG DE
 
  Pavadinimas  
Home
Tema: Sėkminga adaptacija naujoje darbo vietoje
Vaizdo pratimas: Sėkminga adaptacija naujoje darbo vietoje
Šaltinis: http://video.liedm.net:8080/irasai/vma/isidarbinimas/sekmingas_isidarbinimas.wmv

Mokomasis vaizdo filmas yra sukurtas projekto „Socialinės atskirties mažinimo priemonių plėtra LDRMT sistemoje” metu, 2009, Baltic Partners for Change Management.
Kalba: Lietuvių
     
 
Tikslas: Mokytis tinkamo elgesio naujoje darbo vietoje siekiant sėkmingos adaptacijos ir išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.
     
Numatoma trukmė: 25 min.
     
Aprašymas:

Ši užduotis yra paremta mokomuoju vaizdo filmu ir yra skirta savarankiškam mokymuisi. Užduotis padės jums mokytis tinkamo elgesio, padėsiančio adaptuotis naujoje darbovietėje bei pasiruošti pirmai darbo dienai. Vaizdo filmas susideda iš skirtingų dalių, kur pavaizduotos bei nagrinėjamos dažniausiai pasitaikančios naujojo darbuotojo klaidos, konsultantė pataria, koks elgesys yra tinkamas. Pirmąją darbo dieną normalu nerimauti, tačiau geriausias būdas įveikti nerimą yra tinkamai pasiruošti. Konsultantė pataria kaip elgtis, kad sudarytumėte gerą įspūdį naujiems bendradarbiams. Naujoje darbo vietoje pirmaisiais mėnesiais, savaitėmis, dienomis yra svarbu tapti geru komandos nariu. Filme aptariama, koks elgesys padeda kurti geranoriškus santykius su kolegomis ir koks elgesys yra netinkamas. Šiame filme taip pat apžvelgiama: Kiek laiko reikia kad gerai pažintumėte naują įmonę? Kaip reikėtų elgtis, rodant iniciatyvą bei siūlant pokyčius? Ką reikia išsiaiškinti pradėjus dirbti? Kodėl yra svarbu prašyti kolegų pagalbos?

Mokomasis filmas susideda iš šių penkių dalių:
1. Įrodyk darbdaviui, kad jis nesuklydo pasirinkdamas tave.
2. Mažiau kalbėk, daugiau klausyk.
3. Nepulk visko keisti.
4. Žinok, ką turi dirbti.
5. Prireikus prašyk pagalbos.

     
Patariame jums peržiūrėti video filmą ir pagalvoti atsakymus į žemiau pateiktus klausimus.
     
Grįžti atgal į temą   Žiūrėti vaizdo filmą
     
 
 
LLP

© EU KA3 ICT project "eMENTOR"

This project has been funded with support from European Commission. This publication [communication] reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.