EN LT FI IT BG DE
 
  Pavadinimas  
Home
Tema: Tinkamas man darbas
Pratimas: Interesų profilis
Adaptavo: Europinė partnerystė, Lietuva
Parengta pagal: Danijos - Lietuvos – Estijos bendradarbiavimo projekto “Konsultantų trenerių parengimas ir profesinio konsultavimo sistemos Estijoje ir Lietuvoje suformavimas” metodinę medžiagą.
     
 
Tikslas: Padėti geriau pažinti savo profesinius interesus ir paskatinti pagalvoti apie tinkamą veiklos sritį.
     
Numatoma trukmė: 20 min.
     
Aprašymas: Darbo paieškoje yra svarbus kryptingumas. Siekiant karjeros taip pat svarbu turėti tikslus. Prieš pradedant darbo paiešką yra svarbu savęs paklausti “ką aš noriu dirbti ir koks darbas man tinka?’ Šiuo tikslu yra svarbu pažinti bei įvertinti savo profesinius interesus. Tai galima padaryti skirtingais būdais.
Šis testas suteiks jums galimybę pagalvoti apie tai, kokios profesijos jus domina. Jeigu jau esate pasirinkę profesiją, šis testas suteiks galimybę palyginti kaip jūsų interesai atitinka sritį, kurioje esate. Jeigu galvojate apie pokyčius savo karjeroje, galite patyrinėti, kokioje srityje norėtumėte dirbti.
     
Kiekvienu atveju jums yra pateiktos dvi profesijos. Prašau pasirinkti profesiją, kuri jus labiau domina. Pažymėkite savo pasirinkimą. Jūs turite rinktis kiekvieną kartą, net jeigu profesijos jus domina panašiai.
     
Grįžti atgal į temą   Pradėti užduotį
     
 
 
LLP

© EU KA3 ICT project "eMENTOR"

This project has been funded with support from European Commission. This publication [communication] reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.