EN LT FI IT BG DE
 
  Pavadinimas  
Home
Tema: Sėkminga adaptacija naujoje darbo vietoje
Pratimas: Bendravimo įgūdžių įvertinimas
Sukūrė: Socialinių inovacijų fondas, Lietuva
Parengta pagal: „Darbdavių bei neįgaliųjų, ieškančiųjų darbo, karjeros ir užimtumo vadovas”, parengtas Robin Jacobs. http://spot.pcc.edu/~rjacobs/career/effective_communication_skills.htm
     
 
Tikslas: Padėti jums analizuoti savo bendravimo įgūdžius bei patarti, kaip juos tobulinti.
     
Numatoma trukmė: 30 min.
     
Aprašymas: Pradėdami dirbti naujoje darbovietėje galite jaustis pasimetę, bijoti, nerimauti ar nervintis. Tai yra normalu ir jums reikės adaptuotis.
Turėsite užmegzti ryšius ir sukurti gerus tarpasmeninius santykius su kolegomis bei vadovais. Tai svarbu, nes jums gali prireikti jų pagalbos. Geri bendravimo įgūdžiai padės jums tapti komandos nariu bei sukurti teigiamus santykius su aplinkiniais.
Šis pratimas suteikia jums galimybę išanalizuoti savo bendravimo įgūdžius – gebėjimą pradėti ir užbaigti pokalbį, klausytis pašnekovo bendraujant, priimti bei išsakyti grįžtamąjį ryšį. Ši bendravimo įgūdžių apžvalga, padės jums peržiūrėti savo turimus įgūdžius bei juos tobulinant sėkmingiau adaptuotis naujoje darbo vietoje.

Perskaitykite žemiau esančius teiginius ir pažymėkite vieną, kuris labiausiai atspindi jūsų elgesį bendraujant.
     
Grįžti atgal į temą   Pradėti užduotį
     
 
 
LLP

© EU KA3 ICT project "eMENTOR"

This project has been funded with support from European Commission. This publication [communication] reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.