EN LT FI IT BG DE
 
  Pavadinimas  
Home
Tema: Tinkamas man darbas
Pratimas: Mano mokymosi stilius
Sukūrė: „Annanet”, Suomija ir UAB „Europinė partnerystė”, Lietuva.
Parengta pagal: Joseph O´Connor “NLP Workbook”, Sue Knight “NLP At Work, The Difference that Makes a Difference in Business”.
     
 
Tikslas: Geriau suvokti koks mokymosi stilius jums labiausiai patinka. O tai gali suteikti žinių, kokio pobūdžio darbai yra labiausiai jums tinkami.
     
Numatoma trukmė: 15 min.
     
Aprašymas: Jūsų mokymosi stilius iš dalies apibūdina jūsų elgesį tam tikroje situacijoje, o įvertinus savo mokymosi stilių yra lengviau pasirinkti sau tinkantį darbą. Šis pratimas pateikia informaciją kaip veikia žmogaus protas organizuodamas ir subjektyviai priskirdamas reikšmes tam tikriems įvykiams. Nors dauguma mūsų naudoja skirtingus mokymosi stilius, mes dažniausiai teikiame pirmenybę kažkuriam vienam, kuris atspindi stipriausius mūsų pojūčius. Labiausiai mums įprastas pojūtis veikia mūsų mąstymo ir veikimo būdą. O tai suteikia tam tikrų įžvalgų apie labiausiai mums tinkamus darbus.
     
     
Grįžti atgal į temą   Pradėti užduotį
     
 
 
LLP

© EU KA3 ICT project "eMENTOR"

This project has been funded with support from European Commission. This publication [communication] reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.