EN LT FI IT BG DE
 
  Pavadinimas  
Home
Tema: Aktyvios darbo paieškos įgūdžiai
Pratimas: Kaip išvengti ir ištaisyti dažniausiai pasitaikančias darbo paieškos klaidas.
Sukūrė: VentureQuest Ltd. LLC, JAV.
     
 
Tikslas: Išsiaiškinti dažniausiai pasikartojančias klaidas, kurios pasitaiko ieškant darbo, kad būtų galima jų išvengti. Taip pat išmokti, kokią strategiją panaudoti taisant klaidas, jeigu nepavyktų jų išvengti ieškant darbo.
     
Numatoma trukmė: 10 minučių.
     
Aprašymas: Darbo paieška – tai kelionė, kurioje ieškantieji darbo dažnai daro didžiules klaidas, kurių rezultatas – darbo neturėjimas. Tam, kad išvengtumėte pagrindinių darbo paieškos klaidų ir jūsų pokalbis dėl darbo būtų sėkmingesnis, yra svarbu žinoti, kokias klaidas dažniausiai daro ieškantys darbo asmenys. Atlikę šį pratimą jūs būsite geriau pasirengęs/-usi išvengti darbo paieškos klaidų ir sužinosite, kokios strategijos laikytis, kad gautumėte darbą.
     
Keletas dažniausiai pasitaikančių klaidų yra pateiktos šiame sąraše. Prie kiekvienos klaidos nurodykite, kuris būdas ištaisyti tai klaidai yra geriausias.
     
Grįžti atgal į temą   Pradėti užduotį
     
 
 
LLP

© EU KA3 ICT project "eMENTOR"

This project has been funded with support from European Commission. This publication [communication] reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.