EN LT FI IT BG DE
 
  Pavadinimas  
Home
Tema: Sėkminga adaptacija naujoje darbo vietoje
Pratimas: Koks aš esu žmogus?
Sukūrė: Annanet, Suomija. Testo rezultatus sukūrė Annanet, Suomija.
Parengta pagal: Piispanen, R. „Kohtaamisen iloa”. 2003.
     
 
Tikslas: Šio testo tikslas yra suteikti jums galimybę įsivertinti savo elgesį komandoje skirtingose darbinėse situacijose.
     
Numatoma trukmė: 15 min.
     
Aprašymas: Bendraudami įvairiose situacijose mes visi elgiamės ir reaguojame skirtingai, ypač dirbdami komandoje. Žmonės yra skirtingi ir situacijos skiriasi, todėl nėra nei teisingų, nei klaidingų reakcijų. Šis testas suteikia jums galimybę įsivertinti savo elgesį bei mokytis tinkamo elgesio darbinėje aplinkoje.
     
Šioje užduotyje yra pateikti klausimai, susiję su komandiniu darbu. Kiekvienas klausimas turi po du atsakymus, kurie yra visiškai priešingi vienas kitam. Prašome pasirinkti sau tinkamą atsakymą, ir pažymėti balą skalėje nuo 1 iki 7.

Pavyzdžiui, jei visiškai sutinkate su atsakymu, esančiu kairėje pusėje, pasirinkite 1, jei visiškai sutinkate su atsakymu, esančiu dešinėje pusėje, pasirinkite 7. Jei nepritariate nei vienam atsakymui, o jums tinkamas atsakymas yra kažkur ties viduriu, pasirinkite balą nuo 2 iki 6.

Darydami testą, įsivaizduokite, kad esate darbinėje aplinkoje. Atlikus užduotį, jums bus pateikti rezultatai.

Pradėkime.
     
     
Grįžti atgal į temą   Pradėti užduotį
     
 
 
LLP

© EU KA3 ICT project "eMENTOR"

This project has been funded with support from European Commission. This publication [communication] reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.